Kryddställ / specerihylla

Kryddställ / specerihylla
Kryddställ / specerihylla
Kryddställ / specerihylla
Kryddställ / specerihylla
Kryddställ / specerihylla
Kryddställ / specerihylla
Kryddställ / specerihylla
Kryddställ / specerihylla

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRYDDSTÄLL / SPECERIHYLLA, Boet, Göteborg, omkring 1900-talets mitt, målat trä, 12 glastråg från Orrefors, märkt med etikett, längd 41 cm, djup 19 cm, höjd 34 cm.

Bruksslitage.

870947

2021-02-06