Skulptur Soher brons

Skulptur Soher brons
Skulptur Soher brons
Skulptur Soher brons
Skulptur Soher brons
Skulptur Soher brons
Skulptur Soher brons
Skulptur Soher brons
Skulptur Soher brons
Skulptur Soher brons
Skulptur Soher brons

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOHER, tjur, Spanien, samtida, märkt Soher, otydlig numrering 145/800 (?) (förgylld brons, sockel i marmor, höjd ca 16, längd 24 cm

Sockel med smärre fotnagg

870958

2021-01-31