Hans-Agne Jakobsson, ett par taklampor
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampor, ett par, Markaryd 1960-70-tal, modell Selectra / T 174, svart- och vitlackerad plåt, etikettmärkta HANS AGNE JAKOBSSON MARKARYD MADE IN SWEDEN, höjd 24, 18 x 18 cm
Smärre slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
870961
2021-02-03