Matta, rölakan, 1950-tal

Matta, rölakan, 1950-tal
Matta, rölakan, 1950-tal
Matta, rölakan, 1950-tal
Matta, rölakan, 1950-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTA, rölakan, 1950-tal, stiliserad polykrom dekor, signerad, 193 x 135 cm

Smärre slitage

870962

2021-02-03