Anna Johanna Ångström, rölakanmatta

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNA JOHANNA ÅNGSTRÖM, matta, rölakan, Axeco, dekor i gulgrönt, rosa, ljusblått och grågrönt, signerad, etikettmärkt, 200 x 140 cm

Smärre slitage

870964

2021-02-03