Omega Constellation Armbandsur 1990-tal
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OMEGA CONSTELLATION, armbandsur, 1990-tal, quartzverk, guld/stål, safirglas, pärlemorurtavla, krona med Omega, halvstel länk med viklås i original ref nr. 6552/864, serie nr. 55647458, diam ca 25 mm
Bruksslitage. Behov av batteribyte. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
870982
2021-02-14