Taklampor 4 st industridesign
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TAKLAMPOR, 4 st, sk grislampor, märkta BELYSNINGSINDUSTRI GRÄSTORP/ strålvärmare för djur typ 5, skärmar i grönlackerad aluminium, höjd ca 35 cm, diam 41 cm
omgjorda till taklampor, senare sladd, ej funktionstestade, bucklor, repor
871017
2021-02-06