Taklampor 4 st industridesign

Taklampor 4 st industridesign
Taklampor 4 st industridesign
Taklampor 4 st industridesign
Taklampor 4 st industridesign
Taklampor 4 st industridesign
Taklampor 4 st industridesign
Taklampor 4 st industridesign
Taklampor 4 st industridesign
Taklampor 4 st industridesign
Taklampor 4 st industridesign

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKLAMPOR, 4 st, sk grislampor, märkta BELYSNINGSINDUSTRI GRÄSTORP/ strålvärmare för djur typ 5, skärmar i grönlackerad aluminium, höjd ca 35 cm, diam 41 cm

omgjorda till taklampor, senare sladd, ej funktionstestade, bucklor, repor

871017

2021-02-06