Figuriner Lladro

Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

FIGURINER, 6 st, Lladro samt Nao, Spanien, 1900-talets andra del, porslin, höjder ca 7-24 cm

Blommor med mindre nagg

871026

2021-02-02