Victor Vasarely, Optisk komposition, färgserigrafi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VICTOR VASARELY (Ungern/Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition, signerad Vasarely och numrerad 169/250, färgserigrafi, bildmått 50x50 cm

Ej examinerad ur ram

871032

2021-02-28