Rolf Palm miniatyrvaser
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MINIATYRVASER, 7 st, 1900-tal, 5 st Rof Palm, 1 st kjell Bolinder, 1 st Klase, glaserat stengods, signerade, höjder ca 6-11 cm
Kuntoraportti
871036
Päivämäärä:
2021-02-02