Rolf Palm miniatyrvaser

Rolf Palm miniatyrvaser
Rolf Palm miniatyrvaser
Rolf Palm miniatyrvaser
Rolf Palm miniatyrvaser
Rolf Palm miniatyrvaser
Rolf Palm miniatyrvaser
Rolf Palm miniatyrvaser
Rolf Palm miniatyrvaser

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MINIATYRVASER, 7 st, 1900-tal, 5 st Rof Palm, 1 st kjell Bolinder, 1 st Klase, glaserat stengods, signerade, höjder ca 6-11 cm

Kuntoraportti

871036

Päivämäärä:

2021-02-02