Victor Vasarely, Lekande zebror, färgserigrafi

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VICTOR VASARELY (Ungern/Frankrike, 1908-1997): Lekande Zebror, signerad i blyerts Vasarely och numrerad 139/275, färgserigrafi, editerad av Galerie Börjesson, Malmö, 1987, bildmått 51x65 cm, bladmått 63x75 cm

Ej examinerad ur ram

871040

2021-02-28