Victor Vasarely, Zebror, färgserigrafi
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VICTOR VASARELY (Ungern/Frankrike, 1908-1997): Zebror, signerad i blyerts Vasarely och numrerad 139/275, färgserigrafi, editerad av Galerie Börjesson, Malmö, 1987, bildmått 65x54 cm, bladmått 77x64 cm
Ej examinerad ur ram
871048
2021-02-28