Victor Vasarely, Zebror, färgserigrafi

Klubbat för:

10 500 SEK

6 000 SEK

VICTOR VASARELY (Ungern/Frankrike, 1908-1997): Zebror, signerad i blyerts Vasarely och numrerad 139/275, färgserigrafi, editerad av Galerie Börjesson, Malmö, 1987, bildmått 65x54 cm, bladmått 77x64 cm

Ej examinerad ur ram

871048

2021-02-28