Bokskåp Karl Johan
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKSKÅP, fanerat i pyramidmahogny, 1800-talets första hälft, Karl Johan, dekor av pärlstav samt korintiska kapitäl, höjd ca 235, 121x39 cm, nyckel medföljer
Bakstycket senare, avslag, fanerskador, ett glas med skada
871054
2021-01-31