Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ERNST BILLGREN (född 1957): Rävarna, signerad och numrerad a tergo Ernst Billgren Booknr: II/X, färgetsning, bladmått ca 40x50 cm
Zustandsbeschreibung
871059
2021-01-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner