Paul Mansouroff, färglitografier, 3 st
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PAUL MANSOUROFF (Ryssland 1896-1983): Kompositioner, tre inramade färglitografier, signerade P. Mansouroff samt numrerade 2/100. Daniel Gervis Editeur Paris, utgivna 1970, färglitografier, 64x35 cm. (3)
Ej examinerade ur ram
871065
2021-02-28