Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÄNGSKÅP, 1800-tal, mörkbesat furu, höjd 57, 65x31 cm
Bruksslitage
871071
2021-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här