Hängskåp 1800-tal

Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNGSKÅP, 1800-tal, mörkbesat furu, höjd 57, 65x31 cm

Bruksslitage

871071

2021-01-31