Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TITTI FABIANI, "Book", bokskåp, Italien, formgivningsår 1969, vitlackerat, höjd ca 100, 70x46 cm
brukslitage, skador, märken, ej komplett då vänsterdörr saknas, högerdörr medföljer
871088
2021-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här