Skåp Fabiani

Skåp Fabiani
Skåp Fabiani
Skåp Fabiani
Skåp Fabiani
Skåp Fabiani
Skåp Fabiani

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TITTI FABIANI, "Book", bokskåp, Italien, formgivningsår 1969, vitlackerat, höjd ca 100, 70x46 cm

brukslitage, skador, märken, ej komplett då vänsterdörr saknas, högerdörr medföljer

871088

2021-01-31