Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAKELPLATTOR, 15 st., fajans, Holland, troligen 1800-tal, ca 13x13 cm
Nagg, slitage
871093
2021-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här