Marc Chagall böcker

Marc Chagall böcker
Marc Chagall böcker
Marc Chagall böcker
Marc Chagall böcker
Marc Chagall böcker
Marc Chagall böcker

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985): "Chagall litografi IV", utgiven av André Sauret, 1974, ink. en litografi, inbunden med skyddsomslag av plast, samt "Chagall Faber Gallery" med pappersrygg

Ej genomgångna, minimalt slitage Chagall litografi IV, slitage på Chagall Faber Gallery

871094

2021-02-04