Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKHYLLA, s.k. boksnurra, 1900-talets andra hälft, England, fanér i idegran, dekor av solfjädermönster, höjd ca 78, 47x47 cm

Smärre slitage, enstaka stötmäken

871098

2021-02-04