Armbandsur

Armbandsur
Armbandsur
Armbandsur
Armbandsur
Armbandsur
Armbandsur
Armbandsur
Armbandsur

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARMBANDSUR, sterlingsilver, fullmaktstämplad, integrerad armlänk, total längd 18 cm, total vikt 60 g

Defekt, ställvis slitage

871099

2021-02-14