Inez Leander

Inez Leander
Inez Leander
Inez Leander
Inez Leander
Inez Leander
Inez Leander

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INEZ LEANDER (1879-1969): Parisisk uteservering, signerad och daterad I. Leander -46, olja på pannå, ca 33x23 cm

871103

2021-01-31