Uno Vallman

Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UNO VALLMAN, landskap, olja på pannå signerad och daterad 1971, ca 32 x 50 cm.

871105

2021-02-04