Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ELDSTÄLL, 2000-tal, 5 dlr, stomme i matt, rostfritt stål, höjd ca 85 cm
Smärre slitage
871106
2021-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här