Eldställ

Eldställ
Eldställ
Eldställ
Eldställ
Eldställ
Eldställ

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELDSTÄLL, 2000-tal, 5 dlr, stomme i matt, rostfritt stål, höjd ca 85 cm

Smärre slitage

871106

2021-02-04