Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

KISTA, 1900-talets första hälft, svarvade ben, kurbitsmålad dekor, höjd ca 60, 36x26 cm

Bruksspår och åldersrelaterat slitage

871110

2021-02-04