Edvin Ollers oljemålning

Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

EDVIN OLLERS (1888-1959): Kustlandskap med båt, signerad E Ollers, olja på pannå, ca 47,5x56 cm

871122

2021-02-04