Joan Miró
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JOAN MIRO (1893-1983): "Ubu aux Baléares III", färglitografi, 1971, signerad och numrerad 64/120. Editerad av Tériade, Paris. S. 50 x 66 cm
LITTERATUR: Mourlot 766
Gulnader, bristningar
871129
2021-01-31