Joan Miró

Joan Miró
Joan Miró
Joan Miró
Joan Miró

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): "Ubu aux Baléares III", färglitografi, 1971, signerad och numrerad 64/120. Editerad av Tériade, Paris. S. 50 x 66 cm

LITTERATUR: Mourlot 766

Gulnader, bristningar

871129

2021-01-31