Edition Amour Maxmara Solglasögon
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
MAXMARA, solglasögon, svart båge och skalm, tonade glas, dekor med baguetteslipade färglösa stenar, modell 115 MM 840/S DAHON, etui original medföljer
Fint bruksskick. Etui med invändigt slitage.
871130
2021-02-07