Edition Amour Maxmara Solglasögon

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

MAXMARA, solglasögon, svart båge och skalm, tonade glas, dekor med baguetteslipade färglösa stenar, modell 115 MM 840/S DAHON, etui original medföljer

Fint bruksskick. Etui med invändigt slitage.

871130

2021-02-07