Endel Köks

Endel Köks
Endel Köks
Endel Köks
Endel Köks

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ENDEL KÖKS (Estland, 1912-1983): "Perno Postimees", signerad och daterad Endel Köks -1977, numrerad 13/50, offsetlitografi, bildmått ca 30x38 cm

Kuntoraportti

871131

Päivämäärä:

2021-01-31