Endel Köks
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ENDEL KÖKS (Estland, 1912-1983): "Perno Postimees", signerad och daterad Endel Köks -1977, numrerad 13/50, offsetlitografi, bildmått ca 30x38 cm
Kuntoraportti
871131
Päivämäärä:
2021-01-31