Silvia Leitu akvarell

Silvia Leitu akvarell
Silvia Leitu akvarell
Silvia Leitu akvarell
Silvia Leitu akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SILVIA LEITU (Estland, 1912-1969): Kvinna i folkdräkt, signerad Silvia Leitu, akvarell, ca 44x29 cm

Svagt gulnad

871133

2021-01-31