Stolar allmoge

Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 6 st, allmoge, 18/1900-tal, snarlika modeller, sitthöjd ca 47 cm

Åldersslitage, dynor med fläckar förekommer

871134

2021-01-31