André Lanskoy, Composition Noire, färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

ANDRÉ LANSKOY (Frankrike, 1902-1976): ´´Composition Noire´´, signerad och numrerad i blyerts Lanskoy 176/197, färgserigrafi, bildmått 54,5x39,5 cm

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram

871136

2021-02-28