Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ANDRÉ LANSKOY (Frankrike, 1902-1976): ´´Composition Noire´´, signerad och numrerad i blyerts Lanskoy 176/197, färgserigrafi, bildmått 54,5x39,5 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram
871136
2021-02-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner