Jean Dewasne, Composition I

Jean Dewasne, Composition I
Jean Dewasne, Composition I
Jean Dewasne, Composition I
Jean Dewasne, Composition I
Jean Dewasne, Composition I
Jean Dewasne, Composition I
Jean Dewasne, Composition I
Jean Dewasne, Composition I

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

JEAN DEWASNE (Frankrike, 1921-1999): Composition I, signerad och numrerad i blyerts J Dewasne 53/150, färgserigrafi, bildmått 47x63, bladmått 51x76 cm

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram

871139

2021-02-28