Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
JEAN DEWASNE (Frankrike, 1921-1999): Composition I, signerad och numrerad i blyerts J Dewasne 53/150, färgserigrafi, bildmått 47x63, bladmått 51x76 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram
871139
2021-02-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner