Jens Sinding Christensen

Jens Sinding Christensen
Jens Sinding Christensen
Jens Sinding Christensen
Jens Sinding Christensen
Jens Sinding Christensen
Jens Sinding Christensen

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JENS SINDING-CHRISTENSEN (Danmark 1888-1980): Fiskebåtar vid brygga, monogramsignerad, olja på pannå, ca 22x30 cm

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

871152

2021-01-31