Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Sydländsk gata, 1959, signerad Rudberg, olja på duk på pannå, ca 36x42 cm
UTSTÄLLD:
Konstnärshuset
Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen
871154
2021-01-31