Gustav Rudberg oljemålning

Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Sydländsk gata, 1959, signerad Rudberg, olja på duk på pannå, ca 36x42 cm

UTSTÄLLD:
Konstnärshuset

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

871154

2021-01-31