Martin Åberg

Martin Åberg
Martin Åberg
Martin Åberg
Martin Åberg
Martin Åberg
Martin Åberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARTIN ÅBERG (1888-1946): Landskap, signerad Martin Åberg och daterad 28, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 26x35 cm

PROVENIENS:
Svensk-Franska Konstgalleriet

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

871155

2021-01-31