Klubbat för:
1 400 SEK
1 000 SEK
ERIK BYSTRÖM (1902-1988): Telefonstolpen, signerad, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 31x45 cm
Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen
Inbuktad
871156
2021-01-31