Erik Byström ojemålning

Erik Byström ojemålning
Erik Byström ojemålning
Erik Byström ojemålning
Erik Byström ojemålning
Erik Byström ojemålning
Erik Byström ojemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

1 000 SEK

ERIK BYSTRÖM (1902-1988): Telefonstolpen, signerad, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 31x45 cm

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

Inbuktad

871156

2021-01-31