Oljemålning 1800-tal

Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1800): Insjölandskap med fiskande figurer, olja på pannå, ca 22x28 cm

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

Spricka

871158

2021-01-31