Hjalmar Grahn oljemålning
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
HJALMAR GRAHN (1882-1949): Hamnbild, signerad och daterad Hj Grahn, olja på pannå, ca 37x45 cm
Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen
Kuntoraportti
871160
Päivämäärä:
2021-01-31