Kaffeservis Trollslända Alf Wallander

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALF WALLANDER, "Trollslända", kaffeservis, 20 dlr, 1900-talets början, jugend, porslin, Rörstrand, bestående av 10 koppar, 10 fat

1 kopp med spricka
1 fat med mindre spricka
1 fat med smärre nagg

871168

2021-02-02