Alfred Manessier, Procés de Burgos II, litografi
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ALFRED MANESSIER (Frankrike 1911-1993), Procès de Burgos II, 1971, signerad och numrerad i blyerts Manessier 26/30 épreuve d´artiste, färglitografi, bildmått 78x106, bladmått 80x120 cm
Ej examinerad ur ram
871171
2021-02-28