Alfred Manessier, Procés de Burgos II, litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALFRED MANESSIER (Frankrike 1911-1993), Procès de Burgos II, 1971, signerad och numrerad i blyerts Manessier 26/30 épreuve d´artiste, färglitografi, bildmått 78x106, bladmått 80x120 cm

Ej examinerad ur ram

871171

2021-02-28