Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PIERRE ALECHINSKY (Belgien, född 1927): "Au fil du bois Nr 4", signerad och numrerad i blyerts Alechinsky, 76/150, träsnitt, bildmått 50x59,5
Ej examinerad ur ram
871176
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här