Pierre Alechinsky, Au fil du bois, träsnitt

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

PIERRE ALECHINSKY (Belgien, född 1927): "Au fil du bois Nr 4", signerad och numrerad i blyerts Alechinsky, 76/150, träsnitt, bildmått 50x59,5

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram

871176

Päivämäärä:

2021-02-28