Klubbat för:
110 EUR
Utropspris
200 EUR
LILLEMOR MANNERHEIM, FIGURIN, stengods, signerad Lillemor, höjd 12 cm, längd 19 cm, Arabia för WWF, 1980-tal.
871200
2021-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här