Lillemor Mannerheim figurin Uggla

Klubbat för:

110 EUR

Utropspris

200 EUR

LILLEMOR MANNERHEIM, FIGURIN, stengods, signerad Lillemor, höjd 12 cm, längd 19 cm, Arabia för WWF, 1980-tal.

871200

2021-02-07